Auksinės balerinos iš eko odos 36–41
Moteriškas kasdienis modelis su smailiu noseliu ir minkšta vidpadė
Moteriškas avalynės modelis pagamintas iš dirbtinės (eko) odos. Tai žemo profilio bateliai su smailiu noseliu.
Batai turi minkštą vidpadį ir lengvą konstrukciją, tinkamą kasdieniam avėjimui. Smailus noselis optiškai susiaurina pėdą.
Renkantis dydį rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele; nurodyti vidpadžio ilgiai atitinka atitinkamus EU dydžius.
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
| Spalva | Auksinė |
- Skirtos kasdieniam avėjimui ir lengvesnėms veikloms.
- Smulkios detalės: smailus noselis ir minkštas vidpadis.
- Priežiūrai rekomenduojama valyti drėgna šluoste ir naudoti priemones skaidriai arba dirbtinei odai skirtas priemones.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | Szpic |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 580 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategoria obuwia | Baleriny |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 12 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB42562
Moteriškas kasdienis modelis su smailiu noseliu ir minkšta vidpadė
Moteriškas avalynės modelis pagamintas iš dirbtinės (eko) odos. Tai žemo profilio bateliai su smailiu noseliu.
Batai turi minkštą vidpadį ir lengvą konstrukciją, tinkamą kasdieniam avėjimui. Smailus noselis optiškai susiaurina pėdą.
Renkantis dydį rekomenduojama vadovautis pateikta dydžių lentele; nurodyti vidpadžio ilgiai atitinka atitinkamus EU dydžius.
| Medžiaga | Dirbtinė oda |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24 cm |
| Vidpadžio ilgis | 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26 cm |
| Vidpadžio ilgis | 26,5 cm |
| Spalva | Auksinė |
- Skirtos kasdieniam avėjimui ir lengvesnėms veikloms.
- Smulkios detalės: smailus noselis ir minkštas vidpadis.
- Priežiūrai rekomenduojama valyti drėgna šluoste ir naudoti priemones skaidriai arba dirbtinei odai skirtas priemones.
Pristatymo terminas nurodomas užsakymo metu.
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 10 |
| Bato priekis | Szpic |
| Bendras ilgis | 5,5 cm |
| Bendras svoris gramais | 580 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| ilgis centimetrais | 29 |
| Insole material | Ecological leather |
| Išorinė medžiaga | Eco Leather |
| Kategoria obuwia | Baleriny |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno tipas | No heel |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | brązowy |
| Pamušalas | None |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 12 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Spalva | Gold |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Slip-on |





