Basutės iš odos imitacijos Step in style
Step in style basutės
Step in style basutės pagamintos iš odos imitacijos, o priekinėje dalyje esantys dirželiai, tarp jų ir vienas dekoruotas blizgučiais, suteikia modeliui išskirtinumo. Užsegimas sagtimi leidžia reguliuoti prigludimą.
| Medžiaga | Odos imitacija |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Kulno aukštis | 1 cm |
- Gramintojas: STEP IN STYLE
- Prekės kodas: LKK228395
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-09 dienos
33.14€
Step in style basutės
Step in style basutės pagamintos iš odos imitacijos, o priekinėje dalyje esantys dirželiai, tarp jų ir vienas dekoruotas blizgučiais, suteikia modeliui išskirtinumo. Užsegimas sagtimi leidžia reguliuoti prigludimą.
| Medžiaga | Odos imitacija |
|---|---|
| Vidpadžio ilgis | 36 – 23 cm |
| Vidpadžio ilgis | 37 – 23,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 38 – 24,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 39 – 25 cm |
| Vidpadžio ilgis | 40 – 25,5 cm |
| Vidpadžio ilgis | 41 – 26,5 cm |
| Kulno aukštis | 1 cm |


