Balti moteriški odiniai bateliai ant platformos Morra
Ažūriniai bateliai su natūralios odos vidpadžiu
Balti moteriški bateliai Morra pasiūti iš natūralios odos, turi ažūrinį aulą ir klasikinį suvarstymą. Modelis pakeltas ant platformos, o vidpadis taip pat iš natūralios odos.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 5,5 cm |
| Kulno tipas | Wedge |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |
- Gramintojas: BOTO
- Prekės kodas: BSB43772
Užsakymą pristatysime preliminariai iki 2026-06-02 dienos
75.08€
Ažūriniai bateliai su natūralios odos vidpadžiu
Balti moteriški bateliai Morra pasiūti iš natūralios odos, turi ažūrinį aulą ir klasikinį suvarstymą. Modelis pakeltas ant platformos, o vidpadis taip pat iš natūralios odos.
| Dydis | Vidpadžio ilgis |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Specifikacijos | |
|---|---|
| Aukštis centimetrais | 12 |
| Bato priekis | okrągły |
| Bendras ilgis | 6 cm |
| Bendras svoris gramais | 1302 |
| Būklė | Nowy |
| Cechy dodatkowe | Brak |
| Dominuojantis raštas | Bez wzoru |
| Height | niskie |
| ilgis centimetrais | 31 |
| Insole material | Leather |
| Išorinė medžiaga | Leather |
| Kategorija | Women's |
| Kilmės šalis | Chiny |
| Kulno aukštis | 5,5 cm |
| Kulno tipas | Wedge |
| Originali gamintojo pakuotė | pudełko |
| pado medžiaga | tworzywo |
| Pado spalva | czarny |
| Pamušalas | Skóra ekologiczna |
| Pašiltinimo tipas | No |
| plotis centimetrais | 21 |
| Season | Wiosna/Lato |
| Skóra naturalna - label | tak |
| Spalva | White |
| Towar wprowadzony przed 13.12.2024 | Tak |
| Užsegimas | Laced |








